Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo je vidět, vyhrává!

8. 10. 2019
V pondělí 7. 10. 2019 se na Masarykově náměstí v Boskovicích konala další preventivní a naučná akce nejen pro děti.
 

 
 

Kdo je vidět, vyhrává!

V pondělí 7. 10. 2019 pořádala na Masarykově náměstí Policie ČR, územní odbor Blansko a Zdravé město Boskovice ve spolupráci s Městskou policií, sbory dobrovolných hasičů z Boskovic a Vratíkova a ostatními partnery tradiční preventivní akci Kdo je vidět, vyhrává!.  Akci zahájili Lenka Koryťáková z Oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství Policie Jihomoravského kraje Blansko a starosta města Boskovice Jaroslav Dohnálek.

Děti sbíraly na čtyřech stanovištích za své znalosti razítka, za vyplněnou kartu poté děti obdržely reflexní dárek, který slouží ke zvýšení jejich bezpečnost v silničním provozu zejména v nadcházejícím podzimním období.

K vidění byla technika, výzbroj a výstroj Policie ČR, dobrovolných hasičských sborů, zásahových jednotek, Českého červeného kříže a dalších složek.

Zájemci mohli také využít možnosti výstupu na ochoz radniční věže zdarma.

 

Foto: Jaroslav Parma 

Text:  Aneta Sedláčková

 

Náhledy fotografií ze složky Kdo je vidět vyhrává.