Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kácení máje + dětský den 1.6.2004

5. 6. 2024
Sobota 1. června patřila našim dětem. Na hřiště se v tento den slétlo několik zástupců hmyzu, kteří provedli děti nejrůznějšími stanovišti. Děti prokázaly svou zdatnost v zapeklitých úkolech a za odměnu  dostaly limonádu a zmrzlinu.Vydovádět se mohly na skákacím hradu a zamlsat ve stánku s popcornem, ledovou tříští a jinými dobrotami. Své schopnosti však neprokazovaly pouze děti, ale předvedli se i dospělí v hodu kládou a střelbou ze vzduchovky. Velký dík patří SDH Vratíkov za bohaté občerstvení-výborné makrely a parky z udírny a mysliveckému spolku Horka Okrouhlá za každoroční zpestření dětského dne o střelbu ze vzduchovky. 
Velké díky patří také všem zástupcům hmyzu za úžasnou akci. Den se opravdu vydařil
 

Náhledy fotografií ze složky Kácení máje, dětský de