Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starosta předal hasičům Pamětní listy od hejtmana JmK

7. 2. 2022

Pamětní listy od hejtmana JmK

Starosta předal hasičům Pamětní listy od hejtmana JmK
Hejtman JmK Jan Grolich se rozhodl udělit Pamětní listy jednotkám dobrovolných hasičů, kteří v loňském roce pomáhali na jižní Moravě odklízet následky tornáda. Kvůli platným opatřením pověřil předáním Pamětních listů starosty obcí.
 
 
 

Starosta města Boskovice Jaroslav Dohnálek předal v pondělí 7. února Pamětní listy hejtmana Jmk Jana Grolicha velitelům čtyř sborů dobrovolných hasičů, a to SDH Boskovice I., SDH Boskovice II., SDH Mladkov a SDH Vratíkov. Jaroslav Dohnálek samozřejmě poděkoval velitelům i jménem vedení města Boskovice a seznámil je s tím, jak město Boskovice pomohlo pěti vybraným obcím finanční částkou a materiální pomocí.

Text a foto: Jaroslav Parma

 

Náhledy fotografií ze složky Pamětní list